Освітня онлайн-подія до Дня музеїв І Геноцид – що це?

11 Травня 2021
▪️18 травня — Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди наша команда запускає серію освітніх онлайн-подій. Ми прагнемо, аби і в Києві, і в будь-якому населеному пункті України та за кордоном ви могли долучитися до всесвітнього дня, який об’єднує культурні інституції та їхніх працівників.
▪️ Дата / час: 20 травня 2021 року о 16:00
▪️Заняття: Геноцид — що це?
👤Для кого: підлітки 10–14 років / сімейне відвідування
▪️Про онлайн-подію: Заняття має на меті сформувати у школярів знання про походження і значення терміну «геноцид». На уроці співробітник музею розповідає про Рафаеля Лемкіна та «Конвенцію про запобігання злочину геноциду». Учні ознайомлюються з документами 1932–33 років, аналізують події в Україні того часу, а для того, щоб простежити, як саме впроваджувалися геноцидні дії, переглядають свідчення очевидців Голодомору.
🏛Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Щоб відвідати освітнє заняття, зареєструйтеся за посиланням (кількість місць обмежена): https://bit.ly/2RK8gIU
🗣Темою Міжнародного дня музеїв у 2021-му є «Майбутнє музеїв: відновлення та переосмислення». Протягом локдаунів та карантинів ми по-новому осмислили роботу та роль музеїв і навчилися по-іншому спілкуватися з нашими відвідувачами.
І хоча ніщо не замінить досвід, який відвідувач отримує в музеї, ми можемо дізнаватися більше завдяки діджитал-технологіям — відвідуючи лекції й майстер-класи та спілкуючись з музейниками онлайн.
▪️Переглядайте усі освітні події на нашій ФБ-сторінці.
▪️Також у Міжнародний день музеїв ви можете відвідати Музей Голодомору безкоштовно.
Ми працюємо з 10:00 до 18:00 за адресою м. Київ, вул. Лаврська 3.
Щоб забронювати екскурсію, освітнє заняття для школярів чи студентів, дізнатися про аудіогід 33-ма мовами, перейдіть за посиланням: https://holodomormuseum.org.ua/zaplanuvaty-vizyt/
Телефон для довідок: 044 254 45 12
Email: [email protected]