Освітня онлайн-подія до Дня музеїв І Історія одного щоденника
11 Травня 2021
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
18 травня — Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди наша команда запускає серію освітніх онлайн-подій. Ми прагнемо, аби і в Києві, і в будь-якому населеному пункті України та за кордоном ви могли долучитися до всесвітнього дня, який об’єднує культурні інституції та їхніх працівників.
Дата / час: 13 травня 2021 року о 16:00
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
Заняття: Історія одного щоденника
![👤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/2/16/1f464.png)
Для кого: учні 9–11 класів
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
Про онлайн-подію: На заняття учні навчаться працювати з архівними джерелами, джерелами особистого походження (щоденники), візуальними джерелами (світлини), дізнаються про основні аспекти політики комуністичного тоталітарного режиму (процеси колективізації і розкуркулення) та становище українців у 1930–1933 роках (зокрема під час Голодомору-геноциду 1932–1933 років) крізь призму спогадів вчительки з Харківщини Олександри Радченко.
![🏛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t28/2/16/1f3db.png)
Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Щоб відвідати освітнє заняття, зареєструйтеся за посиланням (кількість місць обмежена):
https://bit.ly/2R1yYgr
![🗣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9a/2/16/1f5e3.png)
Темою Міжнародного дня музеїв у 2021-му є «Майбутнє музеїв: відновлення та переосмислення». Протягом локдаунів та карантинів ми по-новому осмислили роботу та роль музеїв і навчилися по-іншому спілкуватися з нашими відвідувачами.
І хоча ніщо не замінить досвід, який відвідувач отримує в музеї, ми можемо дізнаватися більше завдяки діджитал-технологіям — відвідуючи лекції й майстер-класи та спілкуючись з музейниками онлайн.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
Переглядайте усі освітні події на нашій ФБ-сторінці.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/2/16/25aa.png)
Також у Міжнародний день музеїв ви можете відвідати Музей Голодомору безкоштовно.
Ми працюємо з 10:00 до 18:00 за адресою м. Київ, вул. Лаврська 3. Щоб забронювати екскурсію, освітнє заняття для школярів чи студентів, дізнатися про аудіогід 33-ма мовами, перейдіть за посиланням:
https://holodomormuseum.org.ua/zaplanuvaty-vizyt/