Презентації збірника матеріалів міжнародної науково-практичної конференції “Голодомор 1932-1933 років: втрати української нації”

11 Листопада 2018

Дата та час проведення: 12 листопада 2018 року (початок 18:30).

Місце проведення: Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС (вул. Велика Житомирська, 2).

Учасники заходу:

Наталія Шульга – заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.

Олеся Стасюк – кандидат історичних наук, генеральний директор Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”.

Ніна Лапчинська головний зберігач фондів Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

4 жовтня 2016 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за підтримки Фундації Українського Голодомору-Геноциду (Чикаго, США) й Громадського комітету з вшанування пам’яті жертв Голодомору-Геноциду 1932-1933 років в Україні, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» провів Міжнародної науково-практичної конференції «Голодомор 1932-1933 років: втрати української нації».

У 2017 році Меморіал жертв Голодомору друком вийшов збірник матеріалів конференції.

12 листопада 2018 року Меморіал жертв Голодомору презентує англомовну версію збірника в приміщенні Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС для представників іноземних дипломатичних представництв в Україні та українських дипломатів, з метою підвищення обізнаності з історії Голодомору серед співробітників дипломатичних установ.

Науковий збірник призначений для використання в роботі з поширення закордоном інформації про геноцид української нації в 1930-х роках.

Презентація відбудеться в рамках відзначення 85-тих роковин Голодомору-геноциду. Запрошуються науковці, представники музеїв та громадських організацій та усі, хто вивчає і цікавиться історією Голодомору.

Вхід за попередньою онлайн-реєстрацією: https://goo.gl/forms/4MI28ySNu0Q4ivGi1
При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення, тощо).