Презентація книжки Наталі Романець у Кривому Розі

6 Вересня 2023

У четвер, 7 вересня 2023 року, на базі Криворізького державного педагогічного університету відбудеться презентація книги доктора історичних наук, доцента, професора кафедри історії КДПУ, провідної наукової співробітниці Національного музею Голодомору-геноциду Наталі Романець «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 р.р. на Дніпропетровщині: збірник документів та матеріалів».

До збірника включено документи та матеріали обласної та районної преси із фондів Державного архіву Дніпропетровської області, Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького, Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, які характеризують геноцидні механізми організації хлібозаготівельних кампаній 1931–1933 р.р. у Дніпропетровській області, які призвели до тотального вилучення продовольства у селян, а відтак до Голодомору 1932–1933 р.р. Більшість представлених документів зберігалася під грифом «Таємно» та після розсекречування публікується вперше. Видання містить вступну статтю, археографічну передмову, коментарі до документів, покажчики.

Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться історією України ХХ століття, аграрною історією, історичним краєзнавством.

Реєстрація учасників заходу здійснюється за покликанням https://forms.gle/waFXXJvrDehNVN358.