Презентація від співробітників Музею Голодомору, учасників проєкту “Увіковічення історії за допомогою просвіти та музеїв” від посольства США в Україні

15 Травня 2023

Запрошуємо музейників та охочих на презентацію від співробітників Музею Голодомору, що взяли участь у проєкті “Увіковічення історії за допомогою просвіти та музеїв” від посольства США в Україні

Команда Музею Голодомору взяла участь у великій американській Програмі міжнародних відвідувачів-лідерів IVLP за проєктом “Увіковічення історії за допомогою просвіти та музеїв”, яка фінансується Державним департаментом США. Програма тривала з 18 лютого по 11 березня 2023 року.

Наші колеги провели три тижні в Сполучених Штатах Америки та відвідали понад десяток головних музейних закладів США, а також державних установ, що керують політикою у сфері історичної пам’яті, культури тощо. Під час поїздки відбулися робочі зустрічі та обмін досвідом, зокрема з такими закладами та установами як:
– Державний департамент — міністерство закордонних справ США,
– Американський меморіальний музей Голокосту (Вашингтон),
– Музей Голокосту і освітній центр у Чикаго,
– Національний чеський та словацький музей і бібліотека в штаті Айова,
– Музей афроамериканської історії Дю Сабля в Чикаго.

24 травня запрошуємо колег, музейників та всіх охочих на зустріч-презентацію, під час якої відбудеться обговорення та обмін досвідом з нашими колегами-учасниками програми. Наш Музей поділиться з колегами практиками та принципами, про які ми дізналися під час проєкту. Захід відвідає Глен Девіс, аташе з питань культури та освіти Посольства США в Україні.

Зустріч відбудеться в Національному музеї Голодомору-геноциду (м.Київ, вул.Лаврська 3). Початок о 14:00.

Просимо попередньо зареєструватися за формою: https://forms.gle/Mt2opqtdFF4D1HeN6