Спецпоказ та обговорення фільму «Голодомор. Літописці»

6 Грудня 2023

У суботу, 9 грудня, в Музеї Голодомору відбудеться спецпоказ нового фільму «Голодомор. Літописці» з подальшим обговоренням стрічки за участю представників творчої групи та істориків.

Нагадаємо, 4-серійний документальний цикл було створено Fresh Production Group на замовлення Суспільного Мовлення до 90-х роковин Голодомору.

Сценарій – Олександр Зінченко. Режисер – Роман Барабаш Roman Barabash.

Разом із українськими та іноземними дослідниками Голодомору автори фільму шукають відповіді на запитання:

Чому світ залишався байдужим та адекватно не відреагував на загибель мільйонів людей посеред Європи?

Як радянські спецслужби вводили в оману іноземних журналістів, політиків і цілі держави?

До перегляду пропонуємо першу серію документального циклу «Столиця відчаю».

Коли: 9 грудня 2023 року о 12:00

Де: Зала пам’яті Музею Голодомору (вул. Лаврська, 3)

Запрошуємо всіх охочих!

Оскільки кількість місць обмежена, просимо заздалегідь зареєструватися: http://surl.li/nzfdv