Університет Індіани (США) проведе онлайн-лекцію про Голодомор

25 Жовтня 2020

27 жовтня о 18:00 за київським часом відбудеться лекція про Голодомор, яку прочитає американський історик Гіроакі Куромія. Згодом Світлана Маркова, директорка Інституту дослідження Голодомору, та Тетяна Сопронюк, співробітниця Музею Голодомору, розкажуть про комеморативні практики та діяльність музею у сфері публічної та цифрової історії.

Завдання сучасних музеїв виходять далеко за межі зберігання культурного та історичного спадку. Тому Національний музей Голодомору-геноциду функціонує як основний центр вшанування пам’яті жертв геноциду 1932–1933 років, розповідаючи українцям та світові правду про глибинну травму, завдану українцям радянським режимом. Проговорювання цього болісного досвіду потребує використання комеморативних практик різного роду — від масових національних кампаній до індивідуальної роботи з кожним відвідувачем.

Розмову про Голодомор ініціює Організація українських студій в Університеті штату Індіана, США.

Лекція відбудеться англійською мовою.

Реєстрація за посиланням.