Спікер латвійського парламенту відвідав Музей Голодомору

12 Січня 2023

Сьогодні, 12 січня, Музей Голодомору відвідала офіційна делегація Саейми (сейму) Латвійської Республіки на чолі зі спікером Едвардсом Смілтенсом. До складу делегації увійшли представники парламенту, Посольства Латвійської Республіки в Україні та латвійські журналісти.

Гості вшанували пам’ять убитих голодом українців біля скульптури “Гірка пам’ять дитинства”, поклавши символічні композиції з колосків і квітів. Після цього запалили свічки в Алтарі Зали пам’яті Музею. Члени делегації прослухали екскурсію про Голодомор-геноцид, про його причини і наслідки та аналогії з сучасним геноцидом українців, які здійснює країна-агресор росія. У подарунок він Музею Голодомору гості отримали тематичну літературу.

Нагадаємо, Латвія визнала Голодомор актом геноциду українців в 2008 році. Сучасні загарбницькі дії рф в Україні парламентарі Латвійської Республіки не вагаючись визнали геноцидом у квітні 2022 року.