Австралійський політик Майкл Денбі відвідав Музей Голодомору

28 Лютого 2024

Музей Голодомору сьогодні, 27 лютого, відвідав австралійський політик Майкл Денбі. Символічно, що в лютому 2008 року Палата Представників парламенту Австралії, членом якої на той час був пан Денбі, проголосувала за визнання Голодомору актом геноциду українців. Ще раніше, в 2003 році, це зробив Сенат країни. Таким чином Австралія приєдналася до не дуже численного на той час переліку держав, які засудили злочини сталінізму та визнали Голодомор в Україні геноцидом.

Майкла Денбі та представника української діаспори в Австралії, який його супроводжував, зустріла в. о. Генерального директора Музею Голодомору Леся Гасиджак. Разом вони вшанували пам’ять вбитих голодом українців, запаливши свічки у Вівтарі пам’яті. Після цього гості прослухали екскурсію Залою пам’яті, під час якої ставили багато запитань про Голодомор-геноцид. На згадку про відвідини нашого Музею гості з Австралії отримали комплект тематичної літератури англійською мовою.