«Боротьба за свідомість» триває: Музею Голодомору дякують за книжки
Національний музей Голодомору-геноциду отримав лист-подяку від Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». У листі директор закладу Геннадій Онищенко висловлює вдячність Музею Голодомору та генеральній директорці Олесі Стасюк за друковані видання, які університетська бібліотека отримала в рамках програми «Боротьба за свідомість».
Така співпраця між Музеєм Голодомору та книгозбірнею триває з 2018 року.
У бібліотеці вишу наголошують, що надходження відіграють важливу роль у формуванні світогляду молоді. «Використовуючи ці дослідження, співробітники бібліотеки організовують заходи серед студентів, що відіграють важливу роль у громадянському вихованні молодого покоління, формуючи усвідомлення необхідності збереження Української держави як одного з головних способів захисту від геноциду», – йдеться в листі.
Музей і бібліотека залишають важливими посередниками між минулим і сьогоденням. Як наголошується в листі, «разом із Музеєм бібліотека виконує роль посередника в процесі передавання спогадів та інформації про Голодомор», а також «плекає повагу до пам’яті жертв, співпереживання та переосмислення власних поглядів на життя, яке є найвищою цінністю, демонструючи зв’язок поколінь української нації, та зберігає пам’ять про спробу її знищення».
Нагадаємо, що вчителі можуть безкоштовно отримати виданий нашим Музеєм навчальний посібник «Голодомор 1932-1933 років – геноцид української нації». Тільки за грудень 2021 року ми відправили видання у 450 шкіл. Якщо бажаєте отримати посібник для своєї школи, зареєструйтесь за посиланням.