Директор музею Олеся Стасюк зустрілася із засновницею Фундації «TIP» Сюзанною Гузь

31 Липня 2018

30 липня 2018 року Національний музей «Меморіалу жертв Голодомору» відвідала засновниця Благодійної Фундації «TIP» (США, Філадельфія) Сюзанна Гузь. Її зустріла генеральний директор музею Олеся Стасюк.

Директор показала гості Меморіал та Залу пам’яті, ознайомила з історію Голодомору та музею, розповіла про діяльність установи та майбутні плани.

Сюзанна поділилася цілями та планами Фундації, яка була створена цього року і, окрім головного офісу у Філадельфії, матиме філію у Києві. Головна мета благодійної організації – пошук партнерів для реалізації різноманітних освітніх та історичних проектів про українську історію, культуру та життя в Україні.

Зустріч завершилася обговоренням співпраці в напрямку інформування громадян США про історію Голодомору з метою ухвалення резолюцій у всіх штатах про визнання Голодомору геноцидом української нації. Станом на сьогодні, 11 штатів Америки ухвалили подібні документи: Вашингтон, Вісконсин, Іллінойс, Массачусетс, Мічиган, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Ореґон, Пенсильванія, Міссурі та Канзас.

Сюзана Гузь за походженням – українка. Все життя прожила в США. Працювала виконавчим асистентом директора видання The New York Times. Також вона є віце-президентом парафії Української православної церкви США, у Філадельфії.