Фільм Музею Голодомору показали в Киргизькій Республіці

25 Листопада 2021

24 листопада 2021 року в Киргизькому національному університеті імені Жусупа Баласагина Посольство України в Киргизькій Республіці у рамках заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору організувало презентацію документального фільму «Я про них пам’ятатиму…», створеного українською компанією «Євразія-медіа» для Національного музею Голодомору-геноциду.

На заході виступили Посол України Валерій Жовтенко, голова Українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» Володимир Нарозя, виконавчий директор Асоціації видавців Киргизстану Олег Бондаренко, керівниця історичної дослідницької групи «Есімде» Ельміра Ногойбаєва.

Також на показі фільму були присутні дипломати Посольства, представники Українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня», історичної дослідницької групи «Есімде», керівництво та студенти КНУ ім. Ж. Баласагина.

Титрування фільму відбулося за сприяння Національного музею Голодомору-геноциду, ТОВ «Євразія-медіа» та Ростислава Мартинюка.