Книги про Голодомор презентували у Харкові та Полтаві

7 Жовтня 2021

5 жовтня у Харкові та Полтаві відбулися презентації видань Національного музею Голодомору-геноциду у межах проєкту «Боротьба за свідомість». У заходах взяли участь представники бібліотек, освітньо-наукових закладів та громадськості. Під час презентацій представники Музею Голодомору презентували наукові праці та результати Міжнародного Форуму «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо», який був присвячений пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 рр., до 100-х роковин масового штучного голоду 1921–1923 рр., 75-х роковин масового штучного голоду 1946–1947 рр.

Нові видання Музею та книги з історії України отримали наступні бібліотеки:

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені Івана Котляревського Полтавська міська центральна бібліотека

Бібліотека Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Бібліотека історичного факультету Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка

Харківська державна наукова бібліотека ім В.Г. Короленка

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека

Бібліотека Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна

Бібліотека Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди Бібліотека Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого