Лист-подяка від Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

22 Червня 2019

В рамках проекту «Книги для 100 університетів і бібліотек України» ініційованого Меморіалом жертв Голодомору протягом квітня – початку червня цього року науковим бібліотекам 80 вищих навчальних закладів України державної форми власності, Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського, 24 обласним універсальним науковим бібліотекам, 76 міським та  районним бібліотекам були передані близько 180 комплектів у  кількості близько  9 тис. книг.

Наш музей має постійний зворотній зв’язок з бібліотеками, які поповнили свої зібрання книгами переданими Меморіалом жертв Голодомору.

Нещодавно на пошту музею прийшов лист від Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Вельмишановна Олесю Олександрівно!

Від імені академічної спільноти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка висловлюємо щиросердечну подяку за подаровані книги для нашого університету.

Уся подарована Вами література є справжнім скарбом для студентів-філологів, аспірантів, літературознавців та усіх поціновувачів книги. Так увага до бібліотеки тішить і надихає як читачів, так і працівників бібліотеки, адже нові книги – це завжди неабияка подія для широкого читацького загалу.

Окрім того, подарована література стане вагомим джерелом поповнення чималої бібліотечної колекції та надасть неоціненну допомогу для забезпечення навчальних студій.

Сподіваємось на майбутню плідну співпрацю в царині української освіти і науки, позаяк працюємо на спільну справу – розбудову нашої України.

З повагою директор бібліотеки ДДПУ імені Івана Франка

Ігор Розлуцький