Підписано меморандум про співпрацю із Національною академією правових наук

2 Лютого 2021

2 лютого 2021 року Національний музей Голодомору-геноциду та Національна академія правових наук (м. Харків) підписали меморандум про співпрацю.

Олеся Стасюк, генеральна директорка Музею Голодомору: «Налагодження співпраці з навчальними та дослідницькими установами України є важливою складовою стратегії Музею для поширення правди про злочин геноциду. Дослідження Голодомору науковцями-правниками сприятиме ширшому міжнародному визнанню геноциду українців. Дякуємо Національній академії правових наук за відкритість до співпраці та спільних досліджень».

Установи спільно

• проводитимуть наукові дослідження з історії Голодомору як геноциду української нації, його передумов, причин, перебігу та наслідків;
  • організовуватимуть науково-практичні заходи;
  • обмінюватимуться матеріалами та публікуватимуть результати спільних наукових досліджень;
  • працюватимуть над формуванням музейних та бібліотечних фондів для відновлення та збереження національної пам’яті про Голодомор і злочини, вчинені комуністичним тоталітарним режимом.

Національна академія правових наук України є вищою галузевою науковою установою України. Основними її завданнями є розвиток правової науки, проведення фундаментальних і прикладних досліджень у галузі держави та права, наукове забезпечення правотворчої діяльності державних органів, вивчення й узагальнення механізмів реалізації законодавства, а також сприяння поширенню правової інформації, формуванню правосвідомості громадян, розвитку юридичної освіти в Україні.