Меморіал жертв Голодомору передав книги бібліотеці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

30 Травня 2019

17 травня 2019 року бібліотека Національного університету оборони України імені Івана Черняховського отримала книги в рамках освітньо-патріотичного проекту «Книги для 100 університетів і бібліотек України». Проект ініційовано «Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» ім. Василя Стуса та громадською організацією ім. Омеляна Ковча.

Усі передані книги – це рідкісні видання, енциклопедична література, що видавалася не для продажу. На їх сторінках розкривається правда про Голодомор-геноцид української нації. Книги мають українське патріотичне спрямування, покликані вести боротьбу за свідомість, насамперед, молоді, яка формує національну українську еліту. «Перемога народжується не на полі бою, а у школах та університетах» – із цим меседжем проект рухається Україною, відкриваючи громадськості правду про різні хронологічні періоди історії України.