Меморіал жертв Голодомору співпрацює з Українською академією лідерства

6 Лютого 2019

Сьогодні мали робочу зустріч з представниками Української академії лідерства Юлією Соловей та Яремою Духом, з метою співпраці в інформуванні громадян країн Європи щодо історії Голодомору в Україні. Під час зустрічі було обговорено рівень обізнаності європейців про геноцид українців, вчинений радянською владою в 1932-1933 роках, та способи донесення правди про цей злочин. Це є основою для визнання Голодомору геноцидом парламентами європейських країн.

Також, генеральний директор музею Олеся Стасюк розповіла про плани музею та архітектурний проект другої черги комплексу, який демонструється в Залі пам’яті.

Нагадаємо, студенти Української академії лідерства у 2018 р. проводили акцію Uncounted since 1932 (“Непораховані з 1932”), присвячену пам’яті жертв Голодомору, в 30 містах Ізраїлю. Акція була проведена також в Брюсселі.