Меморіал жертв Голодомору відвідав журналіст найбільшої латвійської газети

31 Жовтня 2018

Головний зберігач фондів Ніна Лапчинська зустрілася з латвійським журналістом Марісом  Антоневічсом (заступник головного редактора найбільшої латвійської щоденної газети Latvijas Avīze).

Газетяр, який готує статтю для латвійських читачів, приурочену 85-м роковинам Голодомору, відвідав наш музей. Ніна Лапчинська розповіла гостю про історію Голодомору та роботу музею на ниві збереження пам’яті про злочин геноциду проти українців. Гість зацікавився темою сприйняття й розуміння Голодомору в Україні та за її межами, зокрема в РФ.

Нагадаємо, 13 березня 2018 Сейм Латвійської Республіки ухвалив декларацію «Про здійснені в 1932-1933 роках у СРСР репресії проти Українського народу» в якій визнав Голодомор геноцидом українського народу.