Меморіал жертв Голодомору взяв участь у роботі «Книжкового Арсеналу»

27 Травня 2019

Друковані видання Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» були представлені на ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», який пройшов у Києві 22-26 травня 2019 року. Усі охочі могли придбати видання Меморіалу на стенді «Музейний простір», роботу якого організувала ГО «Український центр розвитку музейної справи».

В 2019 році у фокусі фестивалю – тема співжиття, спільного буття на основі цінностей і домовленостей. Тема «Сусідство: відкрите питання» охоплює різні прояви взаємин між культурами, історіями й політиками сусідніх країн: взаємовпливи в літературах, видатні постаті на перетині культур, право на пам’ять і місце в історії, трансформації країн  після падіння Берлінського муру та нинішнє переформатування європейського політичного ландшафту. Як вибудовуються внутрішні зв’язки всередині країни? Як відкривати одне одного через подорожі, репортажі, переклади, спільні видавничі й мистецькі проекти? Як змінюється образ української культури в очах сусідів, що впливає на його формування? Книжковий Арсенал пропонує долучитися до теми сусідства для того, щоби разом віднайти для себе дієві форми співпраці, співжиття й співтворення.