Меморіал жертв Голодомору запрошує на інтерактивні заняття

Новини музею 12 Жовтня 2017

Шановні педагоги, учні та студенти!

Першими це заняття відвідали 10 клас Хотівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів , гімназія №4 6 жовтня. Учні працювали з первинними історичними документами та медіа текстами. Вчилися читати, аналізувати історичні матеріали, що сприяє формуванню особистого ставлення та розуміння історії. Дивилися фільм про боротьбу міжнародної преси в 1932-1933 років стосовно трагедії в Україні. Та грали в гру «Правда чи фейк».

Більше про заняття читайте на сайті музею.

Для запису на урок прохання    телефонувати: (044) 254-45-11

Вартість інтерактивного уроку – 140 грн. для групи до 12 осіб, 200 грн. для групи від 13 до 20 осіб. Також додатково сплачується вартість вхідних квитків до музею.