Музею Голодомору передали книжку «Український «Голокост». 1933»

21 Грудня 2023

У вівторок, 19 грудня, Музей Голодомору відвідав волонтер із Канади Сергій Козак. Він передав у фонди нашого закладу рідкісне видання – книжку Василя Гришка «Український «Голокост». 1933», видану 1978 року в діаспорі. Її було написано й віддруковано до 45-х роковин Голодомору 1932—1933 років у Нью-Йорку-Торонто. Автор видання – діяч ОУН (б) та дослідник історії України ХХ ст. Василь Гришко – на основі особистих свідчень та документів і науково проаналізованих історичних фактів зробив перший і на той час найбільш значущий крок у напрямку документування злочинної антиукраїнської політики Москви.

З Сергієм Козаком зустрілася заступниця генерального директора Ганна Сокиріна. Вона подякувала дарувальнику за передане видання та постійну увагу до нашого закладу. Вже раніше він передав Музею декілька примірників газети «Гомін України», що виходить у Канаді, книжку «HOLODOMOR. The Ukrainian genocide 1932-1933», а також інші предмети для фондової колекції.