Музею Голодомору передано корсетку, всередині якої знайшли зашиті колоски 

30 Березня 2023

Декілька тижнів тому в мережі з’явилася історія українки Вікторії Кулько, яка зараз проживає у Великій Британії. Вона придбала у відкритому доступі українську корсетку. Після отримання, Вікторія виявила у зашитій кишені залишки колосків. Вона розповіла про знахідку в соціальних мережах та історія набула розголосу. 

Співробітники нашого музею зв’язалися з Вікторією і вона з радістю погодилася безкоштовно передати корсетку до нашого музею. 

Вивчивши коротку історію придбання цієї речі, ми точно можемо сказати, що Вікторія не займалася ніяким псуванням або навмисним спотворенням речі. А отримавши нашу пропозицію про передачу корсетки – максимально позитивно поставилася до неї, взяла на себе всі витрати та оформила передачу у найкоротший термін. 

Команда нашого музею залучить етнологів для того, щоб визначити точний вік корсетки та фахівців з палеоботаніки, аби максимально точно датувати самі колоски. 

У будь-якому разі, ми надзвичайно вдячні за такий подарунок для фондів нашого Музею та висловлюємо максимальну подяку Вікторії за її внесок.