Музей буде зачинено через карантин

19 Березня 2021

Музей Голодомору буде зачинено до 30 квітня у зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці. Комісія із надзвичайних ситуацій міста Києва ухвалила рішення про запровадження суворих карантинних обмежень.

Однак кожен охочий може відвідати Музей завдяки відеоекскурсії українською та англійською мовами. Онлайн-екскурсії дають змогу дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців, побачити унікальні предмети, яких немає в основній експозиції, та побувати в музеї онлайн. Відвідати Музей у такий спосіб можна щодня з 10:00 до 18:00.

Також освітня команда Музею створила онлайн-тренінг «У пошуках права» для підлітків 10–14 років. Про нього можна дізнатися за посиланням.