Музей Голодомору приєднався до проєкту Flat Planet

3 Червня 2024

Flat Planet – це український туристичний додаток з аудіоекскурсіями по всьому світу. Основну частину додатку становлять маршрути містами. Наразі можна переглянути екскурсії 99 містами світу (для різних міст існує різна кількість маршрутів) українською, англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами. Аудіо відтворюється у привʼязці до геокоординат. 

Окрім міст, розробники планують запустити екскурсії 10 музеями та галереями в Україні, а також 10 музеями в Європі або США. Користувачі зможуть проcлуховувати аудіо та читати інформацію у привʼязці до QR-кодів або номерів експонатів п’ятьма мовами.  

Музей Голодомору став одним із перших українських музеїв, що доєднався до проєкту. В додатку опубліковано аудіозаписи з інформацією про Музей та експонати, що представлені в Залі пам’яті. Завдяки застосунку Flat Planet ви можете прослухати аудіо про сурогати, Торгсін, спротив, рятівника Олексія Воблого та інші історії. Окрім цього, до вашої уваги кілька розповідей про експонати геноциду 20222024 років. Інформацію можна прослухати вдома зі своїх телефонів або за кьюар-кодами в Музеї. З часом Музей зможе додавати та змінювати наповнення. Тому завантажуйте застосунок та слідкуйте за його оновленнями та новинами музею.  

Завантажити:  

https://play.google.com/store/search?q=flat+planet&c=apps 

https://apps.apple.com/us/app/flat-planet-audio-travel-guide/id6450509081?mt=8  

Наразі, підготовлений Музеєм контент безкоштовний.  

У планах засновників перетворити додаток на платформу, де кожен зможе публікувати свій контент і заробляти з його використання.