Музей Голодомору долучився до міжнародної платформи «Digital History Network»

16 Червня 2020

«Digital History Network» — це платформа для організацій, проєктів та ініціатив, які використовують цифрові медіа для аналізу історичних подій, а також дослідження, візуалізації і презентації даних, пов’язаних із минулим.

Національний музей Голодомору-геноциду приєднався до Міжнародної платформи для обміну досвіду зі спільнотою історично-культурних інституцій, анонсування подій та співпраці.

На сайті представлені організації, що застосовують інноваційні IT-рішення в освітній та дослідницькій роботі для популяризації культури пам’яті.

Музей Голодомору створює як офлайн-, так і онлайн-проєкти, серед яких ГІС «Місця масових поховань», сторінка «Свідчення», сайт музею, на якому ви можете ознайомитися з історією Голодомору, виставками, проєктами музею та навіть пройти історичні тести.