Музей Голодомору відвідав шеф-редактор найбільшого військово-політичного видання Німеччини

4 Вересня 2021

4 вересня Музей Голодомору відвідав д-р Андре Уцуліс – шеф-редактор найбільшого військово-політичного видання Німеччини «Loyal».

Місячник «Loyal» налічує аудиторію близько 250 тис. читачів, серед них члени німецького Бундестагу, члени Асоціації резервістів ФРН, військові Бундесверу, представники політичних та експертних кіл.

У Києві д-р Андре Уцуліс перебував із метою підготовки розгорнутого матеріалу, присвяченого останнім подіям російсько-української війни.

З огляду на свою освіту історика Андре Уцуліс мав велике бажання відвідати Музей Голодомору в контексті розгляду німецьким Бундестагом петиції про визнання Голодомору актом геноциду.

Під час екскурсії генеральна директорка Музею Олеся Стасюк розповіла гостям з Німеччини про історію Голодомору 1932–1933 рр., масових штучних голодів 1921–1923 рр., 1946–1947 рр. та інших злочинів комуністичного тоталітарного режиму проти українців.

Олеся Стасюк наголосила на важливості визнання Бундестагом Голодомору актом геноциду. Це посприяє поширенню правди про геноцид українців та інформуванню про інші злочини комуністичного тоталітарного режиму.

Своєю чергою Андре Уцуліс пообіцяв висвітлювати тему Голодомору у німецьких ЗМІ.

Нагадаємо, 21 жовтня 2019 року відбулося засідання Петиційного комітету Бундестагу, на якому розглянули питання визнання Голодомору актом геноциду. До цього часу це питання не винесено на розгляд у сесійну залу Бундестагу.