Музей Голодомору взяв участь у навчальному семінарі-тренінгові Level Up для гідів та екскурсоводів Києва

24 Грудня 2019

Музей Голодомору взяв участь у навчальному семінарі-тренінгові Level Up vol. 3 для гідів та екскурсоводів Києва

Щороку Управління туризму та промоцій КМДА проводить семінар для гідів «Level Up», аби зробити туристичні послуги міста якісними та привабливими.

Музей Голодомору взяв участь у семінарі Level Up vol. 3: «Покращення якості екскурсійних послуг та ефективна взаємодія між гравцями ринку екскурсійних послуг м. Києва», де відбувся круглий стіл «Співпраця гравців ринку екскурсійних послуг».

Гіди, екскурсоводи, представники музеїв та туристичних організацій обговорили умови співпраці та організацію екскурсійних послуг.

Підбиваючи підсумки, представники туристичного ринку підписали спільну резолюцію, в якій особливу увагу приділили таким аспектам:

• покращення співпраці Всеукраїнської асоціації гідів з музеями Києва;
  • організація лекцій та екскурсій музеями для підвищення кваліфікації гідів;
  • проведення атестацій гідів для самостійного проведення екскурсії туристам;
  • збільшення кількості  гідів зі знанням східних мов.