Музей Голодомору взяв участь у проєкті Бінгемтонського університету (США)

21 Лютого 2022

Інститут попередження геноциду та масових звірств Бінгемтонського університету (США) проводить дослідження меморіалів, музеїв і пам’ятних місць у всьому світі та впливу, який вони мають на громади навколо них.

Проєкт Інституту до якого приєднався Музей передбачає вивчення досвіду діяльності установ, які працюють із «складною історією». Зокрема, дослідники аналізують роботу музеїв, меморіалів, громадських організацій та фондів, які пов’язані з місцями пам’яті. В рамках реалізації проєкту передбачається серія тренінгів для покращення роботи організацій «складної історії», а також гранти спрямовані на підтримку уже діючих та нових програм установ.

Нагадаємо, у 2020 році Музей Голодомору взяв участь у лекційній програмі Індіанського університету (США).