Музей працюватиме з 3-го травня

30 Квітня 2021

Національний музей Голодомору-геноциду повертається до звичного режиму роботи з 3 травня.

Музей працює щодня з 10:00 до 18:00, окрім другого вівторка місяця.

Відвідуючи Музей, обов’язково дотримуйтеся правил безпеки. Просимо вас використовувати маски та дезінфікувати руки.

Ми проводимо екскурсії українською, англійською та російською мовами. Із переліком освітніх занять можна ознайомитися за посиланням.

Також ви можете скористатися аудіогідом, перекладеним 33 мовами.

Якщо ви хочете відвідати наш Музей, але живете в іншому місті чи країні, завітайте до нас онлайн. Відеоекскурсії доступні українською та англійською мовами. Вони дають змогу дізнатися історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців, побачити унікальні предмети, яких немає в основній експозиції, та побувати в музеї онлайн. Відвідати Музей онлайн можна щодня з 10:00 до 18:00.