Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» передав книги для бібліотек Білгорода-Дністровського

16 Травня 2019

13 травня 2019 року КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система» отримала книги освітньо-патріотичного проекту «Книги для 100 університетів і бібліотек України» . В рамках даного проекту ініційованого «Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» ім. Василя Стуса, громадською організацією ім. Омеляна Ковча було передано комплекти книг з історії України, у тому числі з тематики геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років (загалом близько 45 примірників)

Усі передані книги – це рідкісні видання, енциклопедична література, що видавалася не для продажу, на їх сторінках розкривається правда про Голодомор – геноцид української нації. Книги мають українське патріотичне спрямування, покликані вести боротьбу за свідомість, насамперед, молоді, яка формує національну українську еліту.

Запрошуємо до бібліотек міста познайомитися з новою літературою!