Наталія Шульга передала Музею Голодомору колекцію книг

4 Листопада 2021

Більше тридцяти найменувань книжок передала до бібліотеки Національного музею Голодомору-геноциду киянка, політична і громадська діячка  Наталія Шульга.

Серед подарованих видань – «Ваші мертві вибрали мене…» Джеймса Мейса, «Великий Голод в Україні 1932-1933 років. Комісія Конгресу США з дослідження Голоду в Україні. Історія створення», «Розсекречена пам’ять: Голодомор 1932–1933 років в Україні в документах ГПУ – НКВД», «Великий голод в Україні 1932-1933 років: Свідчення очевидців для Комісії Конгресу США» у чотирьох томах, «Лєнін, Сталін і Гітлер: доба соціальних катастроф» Роберта Геллетлі, «Чорна книга комунізму. Злочини, терор і репресії» Стефана Куртуа, «Лихо століття: про комунізм, нацизм та унікальність голокосту» Алена Безансона та інші. 

Наталія Шульга – виконавчий директор громадської організації  «Український науковий клуб», депутатка Київради, професорка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, членкиня Наукового товариства ім. Шевченка та інших професійних  спільнот.  

Передати книжки зі своєї власної бібліотеки до книгозбірні Музею пані Наталя вирішила, аби доступ до цих видань мало ширше коло зацікавлених осіб. 

Національний музей Голодомору-геноциду закликає усіх небайдужих: якщо ви маєте унікальні речі, пов’язані з періодом 1932-1933 років, – світлини, листи, документи або інші раритети, розкажіть про них, написавши на пошту [email protected]. Або за телефоном (044) 254-45-12.

Унікальні реліквії вашої родини можуть стати цінними експонатами в експозиції, створення якої наразі триває. 

Нагадаємо, раніше до фондів нашого Музею було передано підшивку листів британського інженера Джері Бермана, унікальні дерев’яні жорна, значок «За суцільну колективізацію та ліквідацію куркуля як кляси» та інші музейні предмети.