Навчальний фільм про Голодомор отримали освітяни Запоріжжя

9 Жовтня 2017

Національний музей “Меморіал жертв Голодомору” продовжує проект з поширення серед освітян України навчального фільму, який допоможе вчителям цікаво і на високому рівні викласти тему геноциду українців – Голодомору 1932-1933 років для учнів шкіл. Відтак 5 жовтня 2017 року кінострічку побачили вчителі історії, викладачі вищих навчальних закладів, музейники Запорізької області, яких зібрав у своїх стінах Запорізький обласний краєзнавчий музей. Після показу і обговорення кожен викладач отримав примірник фільму в подарунок. 


Навчальний фільм «Територія Голодомору: пам’ять невмируща» піднімає питання відповідальності преси у висвітленні чи приховуванні злочинів. Фільм дає відповідь на питання: чому так довго про Голодомор в світі не знали. Фільм було створено Канадським Музеєм Прав Людини і Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» з орієнтацією на шкільну аудиторію. Протягом жовтня 2017 року отримати фільм, а також почути про діяльність Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” мали можливість освітяни Полтавщини, Харківщини, Одещини, Миколаївщини, Дніпропетровщини, і ще раніше – Львова.

Вже 18 жовтня 2017 року відбудеться зустріч з освітянами Чернігівщини на базі Чернігівського історичного музею імені В. Тарновського. Наступні презентації плануються в Краматорську на Донеччині та Сіверодонецьку на Луганщині. 

Для отримання навчальними закладами України диску з фільмом просимо звертатися до Меморіалу жертв Голодомору за контактами: memoholod@ukr.net , 044 254-45-12