Навчальний фільм про Голодомор відтепер і в школах Чернігівщини

23 Жовтня 2017

Проект Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” з поширення навчального фільму «Територія Голодомору: пам’ять невмируща» серед освітян України триває. Відтак 18 жовтня 2017 року кінострічку побачили педагоги, викладачі вищих навчальних закладів, музейники Чернігівщини. Презентація фільму пройшла у кінозалі Чернігівського військово-історичного музею філії обласного музею імені В. Тарновського. Після показу і обговорення всі гості отримали примірник фільму в подарунок, що допоможе їм у викладанні історії геноциду української нації 1932-1933 рр.

Кінострічка піднімає питання відповідальності преси у висвітленні чи приховуванні злочинів. Фільм дає відповідь на питання: «Чому світ так довго не знав про Голодомор?». Фільм, орієнтований на шкільну аудиторію та рекомендований до використання під час уроків історії, було створено Канадським Музеєм Прав Людини в співпраці з  Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

Протягом вересня-жовтня 2017 року отримати фільм, а також почути про діяльність Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” мали можливість освітяни Полтавщини, Харківщини, Одещини, Миколаївщини, Дніпропетровщини, Запоріжжя і ще раніше – Львова.

Наступні презентації плануються в Краматорську на Донеччині (26 жовтня) та Сєверодонецьку на Луганщині (27 жовтня).

Для отримання навчальними закладами України диску з фільмом просимо звертатися до Меморіалу жертв Голодомору за контактами: memoholod@ukr.net , 044 254-45-12