Онлайн-обговорення «Складні теми у музейному просторі: теорії та практики»

11 Грудня 2020

Донецький обласний краєзнавчий музей провів онлайн-обговорення «Складні теми у музейному просторі: теорії та практики». Захід модерував Дмитро Білько, вчений секретар Донецького обласного краєзнавчого музею.

Яна Городняк, завідувачка екскурсійно-освітнього відділу Національного музею Голодомору-геноциду, взяла участь в онлайн-обговоренні.

Вона поділилася досвідом роботи із відвідувачами та зосередилася на взаємодії з дітьми та підлітками: «Ми шукаємо різні шляхи, аби подолати стереотип, що Музей Голодомору лише для дорослих, [шукаємо — ред.] різні шляхи подачі інформації, щоб цим цікавилася і молодь, і підлітки, і навіть діти. Часто вчителі бояться приводити дітей, бо думають, що ми будемо показувати фотографії чи кадри з хронік або розповідати про канібалізм, але насправді ми працюємо над створенням нових майстер-класів, інтерактивних уроків, ігор», — розповіла Яна Городняк.