Передача книг до Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

4 Лютого 2021

Музей Голодомору передав підбірку книг до Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків). Відтепер студенти, науковці та всі, хто цікавляться історією, можуть отримати доступ до видань, яких немає у продажу. Комплект містить 60 книг про Голодомор-геноцид української нації 1932-1933 рр. та інші періоди історії України.

Книги були передані в межах проєкту «Боротьба за свідомість». У 2020 році спільними зусиллями Музею та його партнерів було зібрано понад 15 тисяч примірників нових історичних та енциклопедичних видань, які надійшли до 300 установ.

Ми плануємо продовжувати проєкт і у 2021 році. Бібліотеки та організації можуть звертатися до нас, щоб безкоштовно отримати добірку унікальних книг про Голодомор-геноцид української нації 1932–1933 рр. Для цього напишіть нам на пошту [email protected].