Перша заступниця генерального директора Ірина Батирєва та представниця Національної академії СБУ в центрі Зали пам'яті тримають в руках книгу

Початок освітньо-патріотичного проєкту «Боротьба за свідомість»

24 Липня 2020

Команда Музею Голодoмору розпочала реалізовувати освітньо-патріотичний проєкт «Боротьба за свідомість».

Проєкт «Боротьба за свідомість» забезпечує головні бібліотеки України рідкісними виданнями, енциклопедичною літературою, що покликана вести боротьбу за свідомість, насамперед свідомість молоді, яка формує національну українську еліту.

24 липня 2020 року 78 книг було передано до Національної академії Служби безпеки України.

У 2019 році в рамках проєкту 10 тиcяч книг було передано бібліотекам українських університетів, міським і районним бібліотекам та обласним універсальним науковим бібліотекам.

Цього року спільними зусиллями зібрано більше 7 тисяч нових історичних та енциклопедичних видань, які будуть передані до 24 обласних універсальних наукових бібліотек України, 100 бібліотек українських вишів, 76 коледжів та училищ.