Старі фото свідків Голодомору, які були сфотографовані у експедиції

Поділіться своєю історією про Голодомор

7 Вересня 2020

Команда Музею Голодомору створила можливість поділитися історією сім’ї, фотографіями, аудіо- або відеозаписами свідчень на сайті за посиланням.

Ми збираємо усні свідчення, фото, відео та аудіо, які є усною історією і підтвердженням злочину геноциду. Якщо ваші рідні пережили Голодомор-геноцид 1932–33 років або масові штучні голоди 1921–1923 та 1946–1947 років і ви маєте записи їхніх спогадів, просимо долучитися до всеукраїнського збору свідчень на нашому сайті.

Якщо ви хочете записати свідчення, зверніться до команди музею, щоб отримати рекомендації та спеціальну анкету-запитальник, які допоможуть провести інтерв’ю.

Окрім того, якщо ваші рідні мають речові артефакти, пов’язані з історією Голодомору, поділіться з нами інформацією про них. Ці речі можуть бути цінними для експозиції другої черги Музею Голодомору.

Із зібраними та оцифрованими історіями очевидців можна ознайомитися на сайті «Свідчення» — єдиному онлайн-ресурсі, де будуть зібрані історії очевидців Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів. 

Також команда музею разом з Ukrainer втілює проєкт «Голодомор: мозаїка історії», який комплексно досліджує історію Голодомору через експедиції до 9 областей України та здійснює запис свідчень із перших уст. Дізнайтеся більше про експедиції на нашому сайті або на сайті наших партнерів.