Покращення послуг музею

18 Травня 2017

Друзі, раді повідомити, що ми покращили обслуговування відвідувачів, встановивши платіжний термінал. Відтепер Ви можете за вхідний квиток, екскурсію та сувенірну продукцію музею розраховуватися карткою.

Музей працює за своїм графіком – щодня з 10.00 до 18.00. Першого понеділка місяця вхід для всіх вільний. Екскурсії надаємо трьома мовами : української, російською та англійською. Замовлення екскурсій за номером (044) 254 – 45 – 11 або за електронною формою в розділі сайту ЗАПЛАНУВАТИ ВІЗИТ, де також інформація про вартість послуг та пільги.

Нагадуємо, через незручність спуску сходами до входу в музей, для батьків з дитячими візочками та для людей з обмеженими фізичними можливостями працює музейний ліфт. Якщо Ви маєте потребу ним скористатись, просимо зателефонувати за номером (044) 254 – 45 – 11.

Чекаємо всіх в Меморіалі жертв Голодомору. Та працюємо на те, щоб Ваш візит був максимально комфортним.