Поповнюємо музейну колекцію спогадів про Голодомор!

27 Лютого 2020

Команда Музею Голодомору постійно поповнює музейну колекцію й Ви можете нам допомогти у цьому!

Нещодавно до музею на постійне зберігання було передано свідчення та анкети очевидців Голодомору, у яких відображено їх спогади про події 1932–33 років. Ці матеріали були зібрані до 75-тих роковин Голодомору працівниками Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району в місті Києві, які розшукали свідків у межах району.

Ми щиро вдячні усім тим, хто долучається до пошуку артефактів та фіксує усні свідчення про Голодомор.

Якщо ви знаєте імена жертв геноциду — заповніть гугл-форму за посиланням.

Якщо Ви маєте інформацію про місця масового поховання жертв Голодомору або дитячі притулки під час Голодомору, маєте фото, письмові свідчення, щоденники або речі, пов’язані із цим періодом, — напишіть нам на пошту [email protected] або зателефонуйте: (044) 254-45-12.

Лише разом ми зможемо скласти пазл історії!