Скульптура дівчинки з колосками

Президент Польщі Анджей Дуда відвідав Музей Голодомору

12 Жовтня 2020

12 жовтня 2020 року Національний музей Голодомору-геноциду відвідав Президент Польщі Анджей Дуда.

Він поклав декоративну композицію з колосків пшениці та ягід до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» та ознайомився з експозицією території музею.

У своєму дописі у Твіттері Анджей Дуда назвав візит до України особливо важливим: «Сьогоднішній візит до нашого сусіда, в Україну, особливо важливий. В період пандемії багато господарських секторів залежать від налагодження ще кращої міжнародної співпраці і прийняття конкретних рішень. Зв’язки між Польщею та Україною дуже міцні, і разом працюємо заради ще більшого їх посилення».

Як повідомляє Укрінформ, 12 жовтня також відбудеться політична частина візиту. Дуда зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським, Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим і Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем. Переговори стосуватимуться двосторонніх відносин, євроатлантичних прагнень України, а також безпекових питань в регіоні, зокрема ситуації на Сході України та Білорусі. Темою переговорів будуть також історичні питання. Зокрема, у Києві проведуть переговори очільники інститутів національної пам’яті двох країн Антон Дробович і Ярослав Шарек.