Рішення щодо Державного бюджету-2020

18 Квітня 2020

Друзі, напередодні внесення змін до Державного бюджету, команда Музею Голодомору написала відкрите звернення на підтримку продовження будівництва другої черги музею.

Ми щиро вдячні вам усім за поширення цього повідомлення та слова підтримки, які ми отримали.

Попри зміни до бюджету України-2020, за Програмою 3801280 «Будівництво об’єктів загальнодержавного значення у сфері культури» (якою передбачено фінансування будівництво другої черги Національного музею Голодомору-геноциду та Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності) збережено 100 млн. грн.

Разом з авансовими платежами, зробленими наприкінці 2019 року, цих коштів достатньо для того, щоб забезпечити ДУП «Дирекція з будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”» реалізацію проекту відповідно до затверджених на 2020-й рік планів.