Росія краде зерно з України… знову

15 Липня 2022

Як і менш ніж 100 років тому, Росія знову використовує голод як зброю. Росіяни застосовують давно випробувані сталінські методи “упокорення голодом” – вивозять з України зерно та продовольство, грабують мирне населення, знищують елеватори і сільськогосподарську техніку.

У 1932-1933 роках світ мовчав, споглядаючи смерті мільйонів. У 2022-му ми не повинні цього допустити.

Саме тому The Shadows Project вирішили створити декілька спільних дописів разом із командою Музею Голодомору, аби нагадати нашим аудиторіям: те, що сьогодні робить Росія, є продовженням її історично імперської політики. Важливо пам’ятати про це зараз, коли ми робимо свій внесок у захист України, бо правда – теж наша зброя.

Матеріал підготовлено в рамках спільного проєкту Музею Голодомору та The Shadows Project