Шопери ідентичності уже в продажу!

14 Березня 2024

Колись – банери, а тепер – шопери!

У 2018 році виставка «Голодомор: нищення української ідентичності» експонувалася у нашому Музеї. Також у рамках проєкту до 85-х роковин Голодомору брендовані «Потяги української ідентичності» розповідали пасажирам Київського, Харківського та Дніпровського метрополітену про видатних українців та твори мистецтва, що були знищені або заборонені в ході геноциду.

З часом банери зазнали пошкоджень та стали непридатними для використання у виставках. Їх списали, але від однієї думки, що вони мають опинитися на звалищі, було не по собі.

І ми вирішили дати виставці нове життя! Так у співпраці апсайклінговим проєктом 3,14 BAN були створені 11 унікальних шоперів. (Хто не в курсі, апсайклінг – це створення зі старих речей нових). Кожен існує лише в одному екземплярі! А робилися вони вручну в Харкові.

З 14 березня торбинки можна придбати на касі нашого Музею. Вартість – 490 гривень.

Щоб замовити з іншого міста, напишіть нам на пошту [email protected]. Додайте зображення шопера, який хочете купити. Вам надішлють реквізити для оплати та забронюють виріб для вас. Квитанцію про оплату надсилаєте нам разом із контактами та адресою, куди надсилати замовлення.

Важливо!!! Не оплачуйте вартість замовлення до того, як отримаєте відповідь від музею, що продукція є в наявності!

Тут ви можете переглянути наші шопери та обрати свій!

P.S. Всі шопери розпродано!!!

⬆️ ☝️ ПРОДАНО!!!

Продано