У Британії покажуть виставку про те, чому українці знову під загрозою геноциду

7 Червня 2022

Завдяки активній підтримці Сари Нестерук в місті Гаддерсфілд (Обєднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) в трьох локаціях презентують виставку Національного музею Голодомору-геноциду «The not condemned genocide of Ukrainians repeats»:

8–15 червня на базі закладу Kwas Shop and Bar

16–22 червня в просторі Parley

10–22 червня у Виставковому та навчальному центрі Голокосту

Виставка розкриває тяглість агресії Російської Федерації стосовно України від імперських зазіхань на її територію до геноциду українців. Звернення до історії, проведення паралелей допоможе іноземцям краще зрозуміти сутність повномасштабного вторгнення Росії, що почалося 24 лютого 2022 року, а головне ціль цієї війни та наслідки.

Головне завдання виставки посприяти посиленню підтримки України британцями та формуванню суспільної думки, що тільки перемога України в цій війні є єдиним шляхом зупинити насильство і вбивства українців, що чинить російська армія з метою знищення України та української нації.

Сара Нестерук – дизайнерка анімації, авторка проекту «Рецепти хліба», який є візуальним представленням мистецького персонального осмислення Голодомору через анімацію.