У Музеї Голодомору відбувся прем’єрний показ вистави SИN за оповіданням Валер’яна Підмогильного

19 Листопада 2022

19 листопада в Музеї Голодомору відбувся прем’єрний показ вистави «SИN» за однойменним оповіданням Валер’яна Підмогильного.

В його основі лежать події першого масового штучного голоду 1921-1923 рр. в Україні, організованого більшовицькою Москвою. Театральна майстерня «ПОГLЯD» (режисери Єгор Водяхін та Христина Шелудько) за участі Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка» представили глядачам історію головного героя оповідання Грицька Васюренка – який проходить випробування голодом. Саме голод змушує його робити вибір між людяністю і байдужістю, між любов’ю і ненавистю.

Персонаж стає заручником суспільного осуду й власного безсилля перед жорстокою системою, але, попри все, намагається врятувати власну матір.

Завтра, 20 листопада, о 14:00 відбудеться другий показ вистави у Залі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду (м. Київ, вул. Лаврська 3).

Усіх, хто зареєструвався, дуже просимо приходити вчасно. Ми намагаємося організувати все так, аби аварійні чи планові відключення електроенергії не вплинули на проведення заходу. Однак нагадуємо, що у випадку повітряної тривоги вистава буде призупинена, а глядачі повинні будуть пройти до найближчого укриття (підземний перехід на площі Слави).

Аби отримати більше інформації про наші проєкти, звертайтеся на електронну пошту [email protected] або ж за телефоном: +380997609726 (Ольга Юрчук, комунікаційниця Музею).

За чудові фото дякуємо Богданові Присяжнюку.