У музеї навчають дітей виготовляти пам’ятні значки

26 Вересня 2018

За останні кілька років співробітники музею розробили інтерактивні заняття для різного віку дітей. 27 вересня 2018 року учні 9 класу Першої школи Шевченківського району м. Києва першими відвідали наш новий майстер-клас з виготовлення пам’ятного значка.

Спочатку учасники прослухали коротку лекцію про походження традиції вшанування пам’яті жертв Голодомору в четверту суботу листопада. Старший науковий співробітник музею Ольга Вигодованець розповіла дітям про історію поминання мільйонів вбитих голодом українців, починаючи з 1933 року, коли скорботні заходи відбувались лише за кордоном. В Україні ж це було суворо заборонено. Також учні дізналися про перші церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору в незалежній Україні, а також про поминання сьогодні.

Після лекції, під інструктування Ольги, школярі власноруч виготовляли значок на згадку про візит до Меморіалу жертв Голодомору.

Майстер-клас орієнтований для дітей 10-15 років. Триває 50 хвилин. Про умови участі читайте тут

Для  запису на майстер-клас прохання телефонувати (044)-254-45-11

Освітні проекти є пріоритетним напрямком роботи Меморіалу жертв Голодомору. Передаючи молодому поколінню знання з історії Голодомору, музей навчає толерантності, захисту людської гідності і свободи, плекає почуття поваги пам’яті жертв, співпереживання.