У Музеї провели навчальну лекцію для Гільдії Гідів

20 Серпня 2019

Щороку кількість туристів, які відвідують Київ невпинно збільшується.

У 2018 році два мільйони іноземних туристів та близько трьох мільйонів туристів з інших міст України відвідали столицю, повідомляє начальник управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко.

Те, яким це місто побачать гості залежить не лише від погоди чи архітектури, а й від тих, хто їх познайомить з ним.

Саме тому Музей Голодомору приділяє велику увагу співпраці з гідами, адже інформація, її правдивість та змістовність залежить саме від них.

Для навчальної лекції до музею завітала Гільдія Гідів.

Борисенко Олена, гідесса міста Києва: “В музеї я не вперше, але кожного разу помічаєш деталі, яких не бачив раніше. Особисто мене найбільше вражає фільм “Територія Голодомору: пам’ять невмируща” — він зачіпає за живе. Нещодавно  я привела туристів-істориків з Великобританії. Вони сповна оцінили цей фільм.

Голодомор — це події, які замовчувалися дуже тривалий час, про які багато хто навіть з поколінь, скажімо, моїх батьків не всі знають. Добре, що  ми вже говоримо про це, і я сподіваюся, що незабаром про геноцид знатимуть усі покоління”.