У рамках виставки «Церква…» пройшов показ фільму

10 Червня 2019

У музеї на великому екрані демонструвався фільм виробництва телеканалу UA/TV  “Українська церква за радянських часів” з циклу “PRO et CONTRA”.

Фільм розповідає про боротьбу проти православ’я в Україні в ХХ столітті як знищення українського життя. Тому що далі було уже простіше творити Голодомор, адже у людей не було опори, щоб чинити спротив. Механізм знищення української автокефальної та греко-католицької церкви на початку її створення в 20-х роках ХХ століття та в 40-х роках показано як знищення української нації. Так само правозахисник Рафаель Лемкін вбачав геноцидну природу в знищенні української церкви, так само як це було під час Голодомору.

На показ прийшли студенти міжнародних відносин одного з київських вишів, адже щоб розуміти теперішнє та будувати майбутнє, потрібно знати та пам’ятати минуле.

Висловлюємо окрему подяку телеканалу UA/TV за підтримку нашої ініціативи з показом даного фільму в музеї освітньою метою.

Захід пройшов в рамках виставки «Церква на захисті християнського та національного», яка, нагадаємо, триває в музеї до 20 серпня 2019 року.