Відбулася зустріч Митрополита Епіфанія з очільницею Музею Голодомору Лесею Гасиджак

5 Жовтня 2022

4 жовтня 2022 року Предстоятель помісної Української Православної Церкви Митрополит Епіфаній зустрівся з в.о. Генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Лесею Гасиджак. Зустріч пройшла в Митрополичому домі на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Під час розмови Блаженнійший Владика повідомив Лесю Гасиджак, що парафія українського православного Собору святого Андрія у Вашингтоні (Українська Православна Церква США) передала  фінансову благодійну допомогу для потреб Національного музею Голодомору-геноциду. Сьогодні, 5 жовтня 2022 року, благодійна допомога в сумі сто тисяч гривень надійшла на благодійний рахунок музею і буде використана для забезпечення основної статутної діяльності нашого закладу.

Також на зустрічі було обговорено питання будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду, що триває під патронатом Президента України та фінансується з державного бюджету України.

Фото – пресслужба Київської Митрополії ПЦУ.