Вифлеємський вогонь миру передали в Меморіал Голодомору

4 Січня 2018

У Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» 4 січня 2018 р. урочисто прийняли Вифлеємський вогонь миру. Ліхтар із вогнем у Зал пам’яті принесли представники куреня Володимира Великого Національної скаутської організації України «Пласт», після чого зв’язковий куреня Дмитро Осипчук розповів про історію Вифлиємського вогню та його символічне значення.

Участь у поширенні Вогню стало уже доброю традицією для нашого музею.  Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, мандрує із заходу на схід, із півночі на південь, долаючи кордони і єднаючи християн перед Різдвом Христовим.

Цьогоріч пластуни вже 16-й рік поспіль передають Вогонь українській громаді, церквам, закладам культури, дитячим притулкам, лікарням і тим, хто перебуває далеко від своїх родин, аби кожен міг відчути тепло Вифлеємської зірки.

Кожен охочий міг запалити лампадку з вогнем, який уже став одним із символів Різдва.